Esi jauniņais? - Pasaki čau!

Lekt uz saturu

BANZUKE.lv - Gaming community
Sveicināts BANZUKE.lv :: Forums
Diemžēl, lai apskatītu pilnvērtīgi visu foruma saturu, tev ir jāielogojas vai jāreģistrējas sistēmā.
Bilde

Aidzis @ DD2

• Šī tēma ir slēgta Šī tēma ir slēgta
3 atbildes šajā tēmā

Aidžijs

Aidžijs

Paparaci

• Lietotājs
  • PipPipPip
  • Izveidoti: 101 ieraksti
    • Pieslēdzies: 4h 12m 8s

Noskaņojums: Relaxed

* OBLIGĀTĀS PRASĪBAS

Prasības:

• Forumā tev ir jābūt reģistrētam vismaz mēnesi. * Triskārtīgs +
  • Jābūt vismaz 100 sakarīgiem rakstiem forumā. nu vēl 7 posti, bet kā lai sakrāj tos psotos? nav taču tik svarīgi posti galvenais lai ir pieredze!
  • Jābūt vismaz 35 nospēlētām stundām serverī (ar vienu niku). *  +++
  • Warn nedrīkst būt augstāks par 2wp. *  bija man warn par sīkumiem, bet tos esmu atpircis...
  • Jābūt nosūdzētiem 5 pārkāpējiem (forumā). *  Nosūdzēti nav bet banoti gan ir.
  • Admins, kurš tevi rekomendē. Neesmu runāji nedz ar Dzhizy nedz Drotzy par REC
  • Tu nedrīksti būt banots. * +++

Anketa:

• Niks serverī: Aidzis steamcomunity/id/aidzijs/
  • Vecums: 16
  • Pieredze: ++++
  • Kur esi bijis admins, un kāpēc vairs neesi:Headshot ( domain disabled ),speedshot( pat neatceros vairs ),matrica( tika ddosota ) (sms) vēlāk pieteikuma, Heal (sms)
  • Linki uz 5 nosūdzētajiem pārkāpējiem: Es ar Inaudu adminu nobanojis biju vairāk čīterus ka tik 5.
  • Kontaktinformācija: steamcomunity/id/aidzijs/ nekas cits arī nav vajadzīgs, jo ja nebūšu steam online tad nevarēšu ari tikt serverī.
  • Neliels apraksts par to, ko Tu vērsīsi par labu! Ar šo Inaudu acc es nebiju kārtīgi izlasijis noteikumus, rakstot pieteikumu to izdarīju. Serverī uzturēšos ( vismaz centīšos ) katru dienu. Pāsreiz vairāk spēlēju CS:GO, bet rakstu pieteikumu lai būtu iemesls arī pasēdēt BZK serveros iekš 1.6, jo šobrīd ieeju serverī un tur ir kādi mazgadīgie kuri nesaprot ka ir japilda misija, pastāv serverī team flash u.t.t. @ emci kādreiz tu man rakstiju iekš Steam par to ka esmu kādu nobanojis par abuse, tagad to visu esmu apguvis. Pieredze man ir, čitus māku noteikt, protams Dzihzy ir 100x lielāka pieredze, bet uzskatu ka man arī tās netrūkst. 

Thats all for now,

good bye

• 0

emciis

emciis

BZK Smadzene

• Priekšnieks
  • PipPipPip
  • Izveidoti: 136 ieraksti
    • Pieslēdzies: 47d 4h 28m 11s

Noskaņojums: Lurking

Zinu tevi. biji admins.

bet bija lietas ko darīji nepareizi, bija mazas problēmas ar tevi.

Es vairāk jā , nekā nē, bet gala lēmums lai paliek Fiu. 

• 0

HP 5

HP 5

Bandinieks

• Ban Team
  • Pip
  • Izveidoti: 42 ieraksti
    • Pieslēdzies: 47d 6h 8m 22s

Noskaņojums: Fine

Drikst pajautat ,kur tev ta pieredze ir ,kur admineji u.t.t :)

• 0

Fiu

Fiu

Patriots

• Administrators
  • PipPipPip
  • Izveidoti: 145 ieraksti
    • Pieslēdzies: 14d 16h 51m 20s

Noskaņojums: Cheerful

Tā kā ar Emci izlēmām statusos ņemt uz kaut kādu testa laiku, tad es došu iespēju pierādīt sevi, ka spēj adminēt.

Taču te nebūs sms admin, dar kā grib. VIss pēč noteikumiem un nekādas negācijas serverī.

Pieņemts. TC

• 0

0 lietotājs(i) lasa šo rakstu

0 lietotāji, 0 viesi, 0 anonīmi lietotāji