Esi jauniņais? - Pasaki čau!

Lekt uz saturu

BANZUKE.lv - Gaming community
Sveicināts BANZUKE.lv :: Forums
Diemžēl, lai apskatītu pilnvērtīgi visu foruma saturu, tev ir jāielogojas vai jāreģistrējas sistēmā.
Bilde

What happened?

- - - - -

• Lūdzu ielogojieties, lai atbildētu
5 atbildes šajā tēmā

emciis

emciis

BZK Smadzene

• Priekšnieks
  • PipPipPip
  • Izveidoti: 136 ieraksti
    • Pieslēdzies: 47d 4h 28m 11s

Noskaņojums: Lurking

Sveiki BANZU`kieši un anonīmi lasītāji :)

Īsumā iziešu cauri kas tad ir noticis un kas tad nav. 

Sāksim ar to ka administrācijas loks ir sašaurinājies. Projektu pameta sekundārais īpašnieks NumeJucetore. Kāpēc? Tāpēc, ka cilvēkam nepatika, ka es itkā neko nedarot, kā arī nesaprata joku, Bet nu tā nav traģēdija, tikai pierādījās, ka projekts ir jāvada vienam cilvēkam. Ar šo lēmumu viņš man deva vairāk iedvesmas ieguldīt laiku projektā. Tāpēc drīzumā redzēsim lielas pārmaiņas :)

Kā redzam gan sākumlapā, gan forumā ir par vienu serveri mazāk, bet nesatraucamies, tas ir tikai uz īsu brīdi.  Tika noņemts CSDM serveris, jo tiek veidots cits MOD`s. To mēs drīzumā arī redzēsim. Pie DeathRun servera arī tiek strādāts. Uzlabota tā darbība. DeDust2 serveris ir pa lielam kārtībā, ejam un spēlējam.  SA:MP serveris tiek uzlabots katru dienu, un ik nedēļu iznāk Update, kas uzlabo spēli :) Kā arī iekš discord tiek veikti lieli uzlabojumi, katru dienu interesants čats paverās. Katrs ir laipni gaidīts. TeamSpeak 3 serveris arī ir lietošanas kārtībā. 

Par serveriem tas ir pa lielam viss.

Pie mājaslapas arī tiek strādāts, katra sadaļa tiek papildināta, uzlabota. Drīzuma tiks veiktas dizaina izmaiņas un arī jauns dizains gaidāms. Tiks salaboti visi bug kas neiet. Kā arī tiks uzlabota funkcionalitāte, tādējādi būs interesantāk pavadīt laiku iekš foruma :)

Tēmas nobeigumā vēlos pateikt paldies. 

Liels paldies mūsu projekta administratoram Fiu, savu amatu tiešām ir pienācīgi izmantojis. Sevi pierādījis, viņa apmņēmība iekš projekta tiešām ir pārsteidzoša :) Par tavu darbību saņemi mazu dāvānu :) 

Vēl lielu paldies gribu pateikt, SA:MP tehniskajam darbiniekam Traids, tiēšam cilvēks vleta savu laiku uzlabojot serveri. Novērtēju, ka palika ar banzuki, neskatoties, ka mūs pameta otrais īpašnieks.  Liels paldies :)

Kā arī paldies pārējiem kas ik dienu pavada banzuke rindās :)

Jūs ar savu aktivitāti rosināt mani veltīt vairāk laika projektam un uzlabot to :)

Paldies Jums visiem, bez jums banzuke nebūtu.

Ar cieņu īpašnieks emciits <3

Pievienotais fails

• 5

dzhizy

dzhizy

Sāk iejusties

• Ban Team
  • PipPip
  • Izveidoti: 51 ieraksti
    • Pieslēdzies: 12d 22h 59m 8s

Noskaņojums: Neizvēlēts

Malacis, ticu, ka tiksi galā, kā arī nešaubos, ja vajadzēs - atradīsi. 

Yea, serveris dd2 ir gatavībā, aicinu jebkuru 1.6 entuziastu šeit uzspēlēt, jo serveris tiek sargāts ar papildus anticheat sistēmām, jeb pluginiem, kas Tev spēlētāj ļaus baudīt spēli, bez liekām problēmām, jeb iztiekot bez "čīterīšiem"!

Ja serverī tomēr mani kādu nepilnību, sazinies ar mani privāti, vai arī droši veido topiku un labosim!

Ļoti ceru sagaidīt ieteikumus - respektīvi mājaslapai, jo tieši no Jūsu ieteikumiem mēs spēsim radīt spēcīgu komūnu, kurai potenciāls ir manāms.

GL&HF

• 0

Aidžijs

Aidžijs

Paparaci

• Lietotājs
  • PipPipPip
  • Izveidoti: 101 ieraksti
    • Pieslēdzies: 4h 12m 8s

Noskaņojums: Relaxed

Hmm kads tolks tad ka man acc ir uz 2menesiem? xD

• 0

dzhizy

dzhizy

Sāk iejusties

• Ban Team
  • PipPip
  • Izveidoti: 51 ieraksti
    • Pieslēdzies: 12d 22h 59m 8s

Noskaņojums: Neizvēlēts

Hmm kads tolks tad ka man acc ir uz 2menesiem? xD

Vai tad noteikumu pārkāpumi ir tikai čīti? 

• 0

Aidžijs

Aidžijs

Paparaci

• Lietotājs
  • PipPipPip
  • Izveidoti: 101 ieraksti
    • Pieslēdzies: 4h 12m 8s

Noskaņojums: Relaxed

Vai tad noteikumu pārkāpumi ir tikai čīti? 

nu es stulbs esmu

• -1

Aquazey

Aquazey

Zaļknābis

• Lietotājs
  • Pip
  • Izveidoti: 11 ieraksti
    • Pieslēdzies: 4d 6h 37m 13s

Noskaņojums: Asleep

Nume jau nebija slikts, nu bija, bet tikai pret mani. :D Ja sanāks nolādēt to GTA:SA, tad gaidiet mani serverī. DD2 jau esmu aktīvs, ja tur kādi 3-4 cilvēki ir on.

Vēlu tikai to labāko!

Malacis, ticu, ka tiksi galā, kā arī nešaubos, ja vajadzēs - atradīsi. 

Yea, serveris dd2 ir gatavībā, aicinu jebkuru 1.6 entuziastu šeit uzspēlēt, jo serveris tiek sargāts ar papildus anticheat sistēmām, jeb pluginiem, kas Tev spēlētāj ļaus baudīt spēli, bez liekām problēmām, jeb iztiekot bez "čīterīšiem"!

Ja serverī tomēr mani kādu nepilnību, sazinies ar mani privāti, vai arī droši veido topiku un labosim!

Ļoti ceru sagaidīt ieteikumus - respektīvi mājaslapai, jo tieši no Jūsu ieteikumiem mēs spēsim radīt spēcīgu komūnu, kurai potenciāls ir manāms.

GL&HF

Vakar pat čīteri fy_dust'ā no spawna pašos sākumos ar awp galvā mauca :D Kā iegāju, tā izgāju. Varbūt 

• 0

0 lietotājs(i) lasa šo rakstu

0 lietotāji, 0 viesi, 0 anonīmi lietotāji