Esi jauniņais? - Pasaki čau!

Lekt uz saturu

BANZUKE.lv - Gaming community
Sveicināts BANZUKE.lv :: Forums
Diemžēl, lai apskatītu pilnvērtīgi visu foruma saturu, tev ir jāielogojas vai jāreģistrējas sistēmā.
Bilde

TeamSpeak 3 jaunumi

• Lūdzu ielogojieties, lai atbildētu
1 atbilde šajā tēmā

rahhtw

rahhtw

Zaļknābis

• BZK Talanti
  • Pip
  • Izveidoti: 15 ieraksti
    • Pieslēdzies: 6h 26m 32s

Noskaņojums: Neizvēlēts

Sveiki, banzukes lietotāji. Sakarā ar to, ka Banzukes projekts turpina augt, es ar administrāciju izdomājām, ka varētu atdzīvināt, pārveidot TeamSpeak3 serveri. To es arī ar administrācijas atļauju izdarīju, pārtaisīju kanālus, salaboju permisionus, pārveidoju, pievienoju grupas. Uzreiz saku, ka nebūs nekāds p0k3mon ts3 serveris, kurā tiks dalītas grupas, iconas, statusi ikkatram.

Uz doto brīdi ir sekojošas grupas:

MAIN - Arturo, RahX, -4534t634t3 (Emciss), The[IX]Bass, Fiu

Moderators: 

VIP:

Sievišķis: 

Gather Admin:

Tas nozīmē to, ka uz doto brīdi ir 5 MAIN galvenie. Pagaidām netiek meklēti Moderatori. Grupa VIP ir domāta cilvēkiem, kas šeit ir ilgi uzturējušies un darījuši labu banzukes komūnam, kurā ir redzēts respekts pret BZK komūnu. Sievišķis ir priekš meitenēm. Gather Admin ir uz cs:1.6, cs:go vai uz b rush kanāliem. Domāts, lai varētu tur uzraudzīt kārtību. Pagaidām gatheri vēl nav aktīvi, līdz ar to netiek meklēti cilvēki, taču protams sauciet tautu, varam kopīgi uzšaut pa kādam gatherītim un skatīties tālāk.

Pa lielam tas arī ir viss. Ja ir kādi ieteikumi, tad droši rakstiet komentārā. Ir doma uztaisīt grupu ''samp spēlmanis'', bet to vēl skatīsimies. 

Ar to es gribu teikt, ka mēs varam atklāt officiāli ts3 banzuki serveri ( IP - 194.19.248.86 ) un varam sākt sēdēt iekšā, runāties, spēlēt. Atklāšanu varam ceturdien, 17.08.2017 plkst. 20:00. Skatīsimies, cik spēsim savākties.

Pievienotais fails

Laboja rahhtw, 30.10.2017 - 16:23.

• 2

dzhizy

dzhizy

Bandinieks

• Ban Team
  • Pip
  • Izveidoti: 48 ieraksti
    • Pieslēdzies: 12d 5h 27m 36s

Noskaņojums: Neizvēlēts

Ideāli.