Esi jauniņais? - Pasaki čau!

Lekt uz saturu

Sveicināts BANZUKE.lv :: Forums
Diemžēl, lai apskatītu pilnvērtīgi visu foruma saturu, tev ir jāielogojas vai jāreģistrējas sistēmā.
MĀJASLAPĀ TIEK VEIKTI TEHNISKIE DARBI, TĀPĒC IK PA LAIKAM VAR IZSKATĪTIES KAUTKAS ŠĶĪBI. DRĪZUMĀ ARĪ TIKS UZLABOTI SERVERI KĀ ARĪ JAUNS MODS. PALDIES PAR SAPRATNI!!
Bilde

Neratnais uz piesakās [Moderators]

• Šī tēma ir slēgta Šī tēma ir slēgta
2 atbildes šajā tēmā

FeelYa

FeelYa

Bandinieks

• Moderators
  • Pip
  • Izveidoti: 44 ieraksti
    • Pieslēdzies: 2d 8h 22m 41s

Noskaņojums: Energetic
  • Pieredze šajā amatā. * - Pieredze šajā amatā man ir , esmu bijis moderators dažādos spēļu projektos (cs 1.6 , samp , mu online)
  • Tavai brīdinājumu vēsturei ir jābūt 0-1. * +
  • Vai ir persona kas Jūs rekomandēs? - Uz šo brīdi rekomendāciju nav , bet viss būs redzams šī topika postos .
  • Jūsu vecums* - Esmu 16 gadus vecs .
  • Jāspēj valdīt pirkstus, lai sanāk lasāms teikums -  Sanāks ne tikai lasāms teikums , bet arī gramatiski pareizs :D
  • Foruma jābut veiktiem vismaz 50 ierakstiem (uz doto momentu atcelts)* - Nav , bet ja jau atcelts , tad kā mīnuss neskaitīsies .
  • Ir jāizlasa visi noteikumi, tajā skaitā arī spēles* +
  • Forumā jābūt reģistrētam ne mazāk kā 10 dienas pirms pieteikuma* +
  • Jābūt izveidotam sasveicināšanās topikam (links)* http://www.banzuke.l...nais-sveicinās/
  • Kāpēc mums pieņemt tevi un novēlējums projektam (vismaz 100 vārdus ir jābūt spējīgam uzrakstīt ) - 100 vārdi diezvai sanāks , bet pacentīšos :D . Tātad , mani varētu pieņemt tikai tāpēc , jo moderatoru nav un neviens netaisās pieteikties , bet tas neskaitās kā iemesls . Es kā moderators varētu palīdzēt administrācijai attīstīt projektu un palīdzēt jebkādā man iespējamā veidā , protams , ja redzēšu , ka administrācija ir gatava kaut ko darīt , vēl viens iemesls varētu būt tāds , ka es varētu aizstāt kādu augstākesošu personu brīdī , kad šī persona nekādīgi nevarēs iegriezties forumā un to pieskatīt , es kā pusaudzis varētu pavadīt vairāk laika forumā , jo man ir vairāk brīvā laika , nekā pieaugušajiem , vēl es ar lielāko prieku pārskatītu visus foruma topikus un tos labotu , slēgtu ciet , paŗvietotu uz noteiktajām sadaļām un tā tālāk , jo šī nodarbe man liekas interesanta , vēl , lasīju , ka moderatora pienākumos ir rīkot pasākumus pieejamajos serveros , kas ir tas pats , kas būt konkursu vadītājam , uz kura amatu jau biju pieteicies , tādā veidā varētu darboties gandrīz kā divos amatos , kuri šobrīd ir brīvi . Vēl es varētu mēģināt kaut kādā veidā reklamēt projektu un piesaistīt jaunas sejas .

Tas arī būtu viss , ja ir kādi jautājumi , droši jautājiet .

• 0

1K-27

1K-27

#ManiNesaucRoberts

• Lietotājs
  • PipPipPip
  • Izveidoti: 104 ieraksti
    • Pieslēdzies: 2d 7h 29m 10s

Noskaņojums: Balanced

Nu...

Kāpec gan ne?

Vēl senos laikos bija moderators, bet tagad jau labu laiku nav.:D Varbūt tāpēc, ka nav īsti ko darīt šeit. Tā ir viena no problēmām, kādēļ ātri vien arī Tu varētu pazust..., bet varbūt arī nē.

Nu es domāju, ka es atbalstu. Tad jau redzēsim kā tas izies.

• 0

Fiu

Fiu

Pienākumu augstumos

• Īpašnieks
  • PipPipPipPip
  • Izveidoti: 188 ieraksti
    • Pieslēdzies: 21d 8h 41m 36s

Noskaņojums: Cheerful

Ņemot vērā tavu pēkšņo pazušanu un tava saplīsušā datora attaisnojumu, es nevaru atteikt šo pietiekumu, tādēļ esi pieņemts, taču uz testa laiku, kā visi pārējie. :)

• 0

0 lietotājs(i) lasa šo rakstu

0 lietotāji, 0 viesi, 0 anonīmi lietotāji